Znáte e-shop svetstromku.cz? Koupíte zde vánoční stromek, vánoční osvětlení na stromeček či podložku pod stromeček.

Najdete zde největší nabídku umělých vánoční stromků, ať už hledáte borovici, jedli nebo smrk. Na výběr jsou nejrůznější velikosti, takže si jistě vybere každý. Do velkých prostor nabízí vysoké a široké stromky, které dokonale vyplní prostor. V nabídce jsou samozřejmě také klasické velikosti stromků vhodné do domů či bytů. Nechybí ani úzké verze stromků, které se hodí do menších prostorů. Na výběr naleznete malé stromky od 60cm do 100cm. Zajímavé jsou v posledních letech oblíbené stromky v květináčích, které jistě zaujmou svým designem například v jutovém pytli. Vyráběny jsou z kvalitních materiálů a zvolit si můžete z FULL 3D, 3D nebo klasického provedení jehličí.

Určitě si vánoční stromeček ani neumíte představit bez vánočního osvětlení. Na stránce naleznete nejmodernější vánoční osvětlení na stromeček, které patří v současnosti i mezi nejprodávanější. Jedná se o inovativní typ, který se ovládá jednoduše pomocí aplikace stažené do chytrého telefonu. Takto ozdobený vánoční stromek bude jedinečný, protože zajímavostí je, že si můžete vytvářet vlastní světelné efekty nebo si vybrat z předvolených od výrobce. Je zde také možnost nastavení blikání, časovač nebo doplněk hudební senzor, se kterým vám osvětlení bude blikat v rytmu hudby.

Jedinečnost vánočního stromku vytvoří určitě podložka pod stromeček. Působí nejen útulně, ale pomůže vám dokonale sladit interiér. Podložka pod stromeček je velmi trendy a elegantním doplňkem. Skvěle zakryje stojan pod stromečkem a také dárky pokládané na něm budou vypadat krásnější. Podložka pod stromeček je dostupná v několika velikostech, proto si vyberete pod stromeček jakékoli výšky a šířky. Naleznete zde bílé kožešinové podložky nebo se zlatými a stříbrnými aplikacemi ve tvaru vloček. Nesmí chybět ani vkusná flitrová měděná podložka. Použití je snadné na suchý zip.

Kromě umělých vánočních stromků zde pořídíte i různou umělou vánoční výzdobu jako vánoční věnce nebo vánoční girlandy, postavičky Mikuláše nebo Santa Clause a mnoho jiného.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram