Syndom záletníka, kterému naletí téměř každá: Budete-li si všímat této věci, vy můžete být výjimkou

Někteří muži přesně vědí, jak si ženy omotat kolem prstu. Ale zároveň si s nimi jen pohrají a jdou dál. Každou totiž vnímají jako přestupní stanici. Jak takovým chlapům nepodlehnout?

Zda jste natrefili na takového muže, který něžnější pohlaví, miluje a obdivuje, ale zároveň ženy rád a přirozeně střídá, zjistíte snadno
Tihle chlapi jsou na první pohled naprosto neodolatelní, šarmantní a dokážou vás už po pár větách okouzlit na maximum. Definuje jejich laskavý přístup, velký všeobecný přehled, smysl pro humor a jakási přirozená emapatia. Ve společnosti jsou velmi oblíbení, rádi na sebe poutají pozornost a užívají si obdivu. Přestože si vychutnávají fázi, kdy jsou středem pozornosti, nedávají to okato najevo, spíše to u nich jde velmi přirozeně.

Ženy si okamžitě získají na svoji stranu a muži k nim vzhlížejí. Dokáží totiž velmi pohotově reagovat, přesně vědí kdy co říct a to je také v očích jiných činí výjimečnými.

Avšak jejich dobrodružná povaha a touha po svobodě jim brání setrvat v dlouhodobém vztahu. Pokud se k němu schyluje, rychle couvnou a mohou být zamilovaní na úplné maximum. Raději půjdou dál a skončí u jiné ženy, než by se měli usadit. Díky jejich volnomyšlenkářství to berou jako přirozenou součást života a neřeší to. To, zda jste natrefili na takového muže, který něžnější pohlaví, miluje a obdivuje, ale zároveň ženy rád a přirozeně střídá, zjistíte snadno.

Upset woman thinking about relationship problems and lover indifference

Pozorujte jak se chová k jiným ženám. Když je v maximální míře obdivuje a je k nim skutečně až příliš empatický, je jasné, že to dělá i ve vztahu. Má spoustu kamarádek a nehodlá se jich vzdát, ani kdybyste ho o to prosili. Navíc, pokud se ho zeptáte na dlouhotrvající vztah, v žebříčku nemá žádný. Toto jsou věci, které definují záletníka a pokud mu nechcete naletět, je třeba si jich všímat.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram