11 let od svatby je vztah prince Williama a Kate někde úplně jinde: Jaký je jejich recept na úspěšné manželství?

Před 11 lety si řekli ANO a dnes jednoznačně patří mezi nejharmoničtější páry v showbyznysu. A to i přesto, že jsou pod neustálým tlakem královského protokolu a médií. Jaký je jejich recept na šťastné manželství?

11 let od svatby je vztah prince Williama a Kate někde úplně jinde
Před 11 lety si řekli ano a dnes jednoznačně patří mezi nejharmoničtější páry v showbyznysu

Jejich vztah je založen na přátelství a tvoří skvělý tým
Jeden z nejvíce sledovaných prominentních párů, princ William a vévodkyně Kate Middleton patří mezi nejideálnější dvojice, které jsou pod drobnohledem médií a veřejnosti. Od začátku jejich vztahu působili přímo idylicky. Až na pár drobných přešlapů, během fáze kdy spolu randili, vlastně neprocházeli větší krizí, o které by veřejnost věděla. No a to štěstí a harmonii, které mezi sebou mají jim i ostatní věří. Je vidět, že mají k sobě blízko, upřímně se milují a na svém vztahu skutečně také pracují.

„Je to vztah založený na přátelství,“ řekl PEOPLE Royals, Robert Lacey.

Kate a princ William měli jako velký vzor i 73leté manželství princových prarodičů, tedy královny Alžběty a prince Philipa Stejně tak rodiče Kate, Carole a Michael jsou manželi více než 40 let. Toto vše se tak stalo nejen vzorem, ale také jakýmsi pilířem jejich rodinného života.

„Kate je rodina opravdu blízká. Vycházím s nimi velmi dobře a mám velké štěstí, že mě tak podporují. Mike a Carole jsou opravdu milující, starostliví, zábavní a byli ke mně vstřícní, takže jsem se cítil od začátku součástí rodiny a doufám, že Kate to cítí stejně s mojí rodinou,“ řekl princ William během jejich zásnubního rozhovoru.

Ve věcech se vzájemně podporují, jsou zde jeden pro druhého a tvoří opravdu velmi silný tým. Právě to je při manželství více než klíčové.

I když jsou oba velmi vytíženi, vždy si najdou čas na rodinu a společné chvíle. Tráví spolu okamžiky plnohodnotně, milují sportovní aktivity, rádi se potápějí, hrají tenis a to vše je stmeluje. I oni sami to tak vnímají.

Sacramento, California, USA – April 25, 2011: Two 2011 New Zealand postage stamps commemorating the April 29, 2011 wedding of Prince William and Kate Middleton. The stamps contain engagement photographs of the royal couple taken by Mario Testino.

„Hodně se bavíme, rádi se smějeme a podle mě to dává nový rozměr vztahu v jakékoli životní fázi.“

Na rozdíl od předchozích královských generací William a Kate dokážou spojovat tradiční královské povinnosti s tím, že jsou zcela moderními rodiči. Přestože jim pomáhá chůva Maria Teresa Turrion Borrallo, pár dbá na to, aby omezil svou práci během školních prázdnin a trávil čas se svými dětmi. Celá rodina ráda vaří, hrávají si venku a jezdí na kole.

Kate a William milují okamžiky, kdy mohou vést obyčejný život. Běžné chvíle jsou přesně těmi, které si nejvíce užívají a pomáhají jim i vztahově postupovat.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram