Závislost na partnerovi je jejich mimořádně silný rys: Které ženy se chorobně upínají na svou polovičku?

Jsou emocionálně náročné, labilní a touží po 100% pozornosti
Občas se ve vztahu stává, že milujeme příliš. Přestože to nemyslíme špatně, enormní láska k partnerovi, může více ublížit než pomoci. Některé ženy mají opravdu velké tendence upínat se na svou polovičku a stávají se na ní doslova závislé. Jejich partner je pro ně vším, udělali by pro něj cokoli. Veškerý svůj volný čas podřizují jemu, snaží se s ním trávit maximum momentů. A to i přesto, že to on od nich nevyžaduje.

Všechno má však dvě strany. Dokud tyto ženy dokážou takto fungovat léta, svůj osobní život a přátele dávají do pozadí, jejich polovičky to nakonec téměř vždy nevydrží. Když totiž partner není ochoten věnovat jim veškerý svůj čas, neustále jej kontrolují, jsou mu v patách, snaží se o jeho maximální pozornost. No a pokud se nesetkají s pochopením, upadají do depresí a čeká je fáze frustrace.

A young couple is at home, they are happy and cheerful

Nedokážou fungovat samy, protože muž po jejich boku se postupem času stává jejich životní mantrou. Vzhlížejí k němu, obdivují ho, ale v této míře, v jaké to dělají, lze mluvit o závislosti. A ta do zdravého vztahu napatří. O tom ani není třeba diskutovat.

Přesně takto se nejčastěji chovají ženy narozené ve znamení Ryb. Jsou emocionálně náročné, labilní a touží po 100% pozornosti. V podstatě jinak ani nedokážou fungovat. Až ve chvíli, kdy si založí rodinu, umějí soustředit pozornost i na děti, takže jejich muž dostane jistou dávku svobody. Tedy pokud to do té doby s nimi vydrží.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram