Chcete-li mít vysněné břicho, zapomeňte na bříšáky: Stačí pár minut denně a vaše postava projde proměnou roku

Zapomeňte na prvoplánové bříška. Kromě toho, že si jimi ke krásnějšímu břichu zase až tak nepomůžete, můžete si přivodit potíže s páteří a to není přece žádná výhra, že?

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak zhubnout břicho, je skákání na švihadle.
Čtěte také: 4 cviky, se kterými si zmenšíte obvod břicha: Takto vám to změní postavu, když se zbavíte tuků

Skákání na švihadle jako cesta ke krásnějšímu břichu
Cesta k hubnutí vede přes kardio a cviky zároveň. Co je však nejdůležitější je, aby denní příjem byl menší než výdej. Jen tehdy hubnete. Také z břicha.

Stačí, když si do své denní rutiny pořídíte švihadlo a dáte si obyčejných 15 minut denně. Na pravidelné bázi. Právě pravidelnost je cesta k úspěchu. Začněte obyčejnými skoky, abyste získali správnou techniku ​​a jistotu. Potom můžete nohy obměňovat a skákat jednou na jedné noze, jednou na druhé. Obměňovat rychlé skoky s pomalými. Výše s nižšími.

Skákání na švihadle si pamatuje každý z nás z dětství. Možná právě proto se nám jeví jako jednoduché, ale ve skutečnosti ho mnoho lidí vykonává nesprávně – držení těla, dýchání či samotná délka a typ švihadla. To vše jsou atributy ovlivňující správné hubnutí a posilování břicha.

Cardio workout on a treadmill.

Začněte 5-minutovkami
Nejdůležitější je najít balanc. Rovnováha vás dovede k větším výzvám a časem si skákání na švihadle budete užívat a brát jej zároveň jako relaxaci. Začněte 5 minutami s jednoduchými přeskoky asi 30-60 přeskoků za minutu. Potom můžete přidat na 60-120 přeskoků za minutu a skákat po dobu 10 minut. Potom 15 minut. Zkušenější se mohou časem věnovat skákání a švihadle i 30 minut. Je to skvělá cesta k posílení břicha, ale i celé postavy, která projde přeměnou roku. Po době, kdy si tělo na tuto aktivitu zvykne, musíte zakomponovat i něco jiného.

Strečink je důležitý na začátku i na konci
Podobně jako u jiných kardio cvičení, i zde je důležitý strečink. Před skákáním, i po něm. Nikdy ho nepodceňujte, vaše svalstvo strečink potřebuje. Je to součást celé aktivity a nikdy bychom ji neměli podceňovat nebo ignorovat.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram