Zmrazení tuků jako zákrok 21.století. Neinvazivní zásah vám pomůže vypracovat problémové partie

Estetická medicína dnes nabízí zákroky různého záměru. Zatímco mnoho z nich mají lidé zafixované jako aplikování kyselin či botoxu, faktem je, že vám dokáže pomoci is nedostatky na těle.

I když si mnozí myslí, že k tomu, abychom odstranili přebytečný tuk z těla nebo vyformovali postavu podle jak-takých představ, je třeba kromě cvičení absolvovat i invazivní zákrok zvaný liposukce, pravda je někde jinde. Vydobytky 21.století totiž posouvají dopředu i estetickou medicínu, která přináší stále více nových možností.

Jednou z nich je také zmrazování tuků, které nabírá v posledních letech na popularitě. Už během obyčejného ležení, během kterého jste v přivědomí, se umíte zbavit nechtěného, ​​podkožního tuku na problémových partiích.

Princip zmrazování buněk
Na rozdíl od teleshoppingových produktů, které slibují různé vibrace, je zmrazování tuků – nazývané také kryolipolýza ověřené odborníky a provádět by se mělo pochopitelně jen vystudovanými doktory a profesionály. Pro tento typ zákroku je tak nezbytné navštívit estetickou kliniku.

Group of athletic women with hands clasped doing Yoga exercises in health club. Focus is on black woman.

Ošetření se totiž provádí ambulantně prostřednictvím speciálních přístrojů. Ještě předtím se vška na danou část těla, ze které si přejeme odstranit přebytečný tuk, nanese na proceduru určený gel, který vytvoří na vaší kůži ochranu. Nemusíte se tak bát negativních účinků – kromě klasického, mírného zarudnutí, které je po estetických úkonech běžné, totiž zpočátku nebudete na svém těle vidět žádnou změnu.

Při této metodě dochází pomocí studené teploty ke snížení ukládání tuků v určitých oblastech těla, čímž se tukové buňky zmrazují a následně se masáží rozbijí. Výsledek je patrný již po několika dnech, ale k tomu, aby měl co největší efekt, je zapotřebí, abyste doplňovali zejména tekutiny.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram