CASTELLI – cyklistické oblečení pro ty, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu

Také jste si už někdy koupili cyklistické oblečení, které bylo levné, ale velmi rychle jste zjistili, že to nebyla vůbec rozumná koupě? Ve finále při nákupu nekvalitních cyklistických dresů a jiného oblečení zjistíte, že vložené peníze jsou v podstatě vyhozené, protože zboží nefunguje tak, jak slibuje, nevydrží, je vám v něm nepohodlně… 

Je mnohem rozumnější investovat do cyklistického oblečení renomované značky, u kterého si budete předem jisti, že investované peníze se vám vrátí v podobě skvěle stráveného času na kole. Takovým je např. oblečení ENDURA, které vyrábí společnost ze Skotska.

Ambice, které rychle splnila

ENDURA oblečení je vyráběno již od roku 1993. Společnost si dala za úkol zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení pro každého uživatele. To se jí podařilo, na trh přinesla spoustu produktů, které si hned získaly popularitu. Nastavila měřítko kvality opravdu vysoko, a také si ji stále drží. U jejího oblečení se můžete spolehnout na funkčnost, odolnost, ale i moderní vzhled. Je globálním lídrem na trhu.

Společnost ENDURA je také partnerem oblečení pro špičkové světové týmy. V nich najdete také skvělé cyklisty z odvětví silniční cyklistiky, MTB nebo triatlonu. Oblečení je testováno ve spolupráci s jezdci i vědeckými pracovníky. Jde u něj o zlepšení aerodynamiky, správnou termoregulaci a komfort, ať už bude zrovna počasí jakékoli. K testování dochází dokonce i v aerodynamickém tunelu, aby se zjistilo, zda má ty správné vlastnosti.

Bohatá nabídka oblečení, z níž si určitě vyberete

V nabídce zboží ENDURA najdete nejen kompletní sortiment oblečení, ale také ochranných prostředků, jako třeba helmy nebo chrániče. U helem je na první pohled zajímavý jejich design a celkové provedení, jsou stylové a lehké, vůbec je na hlavě neucítíte. 

Vyberte si dresy, trička, ponožky, kalhoty, bundy nebo třeba nákrčníky. Budete jistě spokojeni.

Velmi kvalitní je také oblečení SILVINI. Obě značky můžete nakoupit na bikero.cz. Podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si pořádné oblečení, s nímž budete nadevše spokojeni.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram