Nejstylovější sportovní outfity na cestu do gymu: V čem chodit cvičit nebo jen tak o víkendu?

Sportovní oděv na cvičení je jedna věc a ten pro přechod do gymu druhá. V čem chodit cvičit, nebo jen tak o víkendu, když máte chuť být sportovně, ale pořád za hezkou?

Hned na úvod je třeba říci, že se nejedná o sportovní oděvy do fitness centra nebo na cvičení. Dnes jsme se zaměřili na stylingy, které si můžete obléct na cestu do gymu. Nebo jen tak během volných dnů, kdy se nikam nechystáte, ale chcete i ve sportovním stylingu působit stylově a sebevědomě.

Běžecká obuv 70. let se stala ikonou
Kořeny modelu tenisek New Balance 237 sahají hluboko do historie. 70. léta a rozmach běžecké obuvi, která se stala předlohou při vytváření designů pro lifestylové tenisky. Dnes, v jeho současné podobě s nádechem nostalgie a v těch nejrůznějších barevných kombinacích od výmyslu světa. Pro ideální balanc při chůzi, je nebudete chtít ani zout z chodidel.

Sportovní crop top
Pokud milujete variabilitu sportovních podprsenek, pak vás jistě potěší jejich „zimnější“ verze. Sportovní crop top švédské značky Björn Borg z kolekce Seamless je to pravé pro oživení vašeho sportovního šatníku. Myslete nadčasově.


Chcete si doma dopřát vybavení jako v posilovně? Vyberte si ten nejlepší rotoped ještě dnes.


Udržitelnost je všude kolem nás
To, zda opravdu vedete aktivní životní styl jako takový, prozrazuje i fakt, jestli nosíte plastové láhve. Zapomeňte na jednorázová použití a začněme společně měnit svět už jen díky takovým malým návykům s velkým dopadem. Naše oblíbená americká značka PINK má ve svém portfoliu takovou krásnou sportovní láhev.

Group of gymters celebrating workout after class

Kšiltovka pro „bad hair day“
Znáte to – „Bad hair day“ nebo pomůcka v podobě suchého šamponu, který používají zejména ženy s aktivním životním stylem. V rámci sportovního stylingu nikdy nepodceňujte sílu doplňků. Kšiltovka je jedním z nich. Do gymu se jednoduše hodí a vždy vypadá skvěle.

Celotvarovací legíny pro perfektní postavu
Celotvarovací legíny z dílny italské značky Calzedonia formují postavu a působí velmi přirozeně. Nemusíte vždy sahat jen po černé klasice legín, výborně vypadají i tmavě šedé. Na pohled pro někoho „nudné“ kousky, které jako celek přežijí jakékoli módní trendy a jejich koloběh. Jsou prostě věčné a vždy i budou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram