Róba jako z pohádky, kožené šaty i bavlněné triko! 7 krásek inspiruje premiérovou módou každou ženu

Snad se ani více lišit nemohly – dámy přítomné na nedávné velkolepé premiéře nové marvelovky se předvedly ve skutečně rozmanitých modelech. Ale i proto jsou velmi inspirativní a najde si mezi nimi svůj „vzor“ snad každá dáma.

Slavnostní promítání filmu Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství si nemohly nechat ujít hlavní představitelky, ale ani další známé herečky, které svět zná jako postavy v marvelovském univerzu.

Na první pohled pozornost upoutala hlavní ženská hrdinka Elizabeth Olsen, která je známá svojí zálibou v kalhotových kreacích. Ani tentokrát se moc nevybrala jiným směrem, když si oblékla na sebe model kalhotového kostýmu se sakem zdobeným štrasovou zlatou dekorací. Trendy byl široký střih kalhot, ale také odhalení hrudi pod sakem.

O něco punkovější a drsnější byl model v černé kůži s lakovaným nádechem – šaty se zvýrazněnými rameny, ve kterých se objevila před objektivy herečka Lashana Lynch. I ona se však řadila k dámám, které pojaly premiérovou módu odvážněji, moderněji, velmi současně a stylově.

Herečka Tatiana Maslany na filmové premiéře Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Vedle ní se pak jako zjevení z pohádky předváděla herečka Rachel McAdams, jejíž žlutá róba s bohatou reliéfní výšivkou od designéra Elieho Saaba připomínala ty nejvelkolepější události hollywoodského červeného koberce.

Konfekční velikost 42 a více? Slavné dámy vypadají špičkově is plnějšími tvary, inspirujte se jimi
Titul nejsexy dámy by si asi bez okolků zasloužila však jiná kolegyně ve večerní róbě. Řeč je o herečce Hayley Atwellové, jejíž stříbrný model obkreslující křivky a zvýrazňující plný dekolt připomínal marilynovské šaty, které ve stejný večer předváděla v New Yorku Kim Kardashian (více zde). Zrovna ve stříbrné verzi.

Beautiful emotional woman wearing shiny dress

A abychom nezapomněli ani na tu „nejobyčejnější“ volbu – herečka Tatiana Maslany se rozhodla vsadit na kombinaci bavlněného trička a širších džínsů. Výsledek? Možná někdo bude namítat, že nedostatečný vzhledem k charakteru akce. My si však myslíme, že vypadala výborně. Inspiruje i vás? Pokud ne ona, možná některá další dáma. Klikněte si na sedm vybraných looků do galerii výše.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram